In styl test

Mimisie , Fredro i Blue

Weekend uraczył nas piękną pogodą, słoneczko wręcz dopieszczało nas swoimi, pewnie ostatnimi już promieniami. A my, przecież nie możemy siedzieć w domu, tym bardziej jak tyle się dzieje:). Od rana spacerów nie było końca, a poobiedniej drzemce ruszyłyśmy na Starówkę, by poczytać Fredrę, tak, tak  - wzięłyśmy udział w "Narodowym Czytaniu" , a raczej Lu;) , bo Ma tylko za nią biegała i fociła;)

A w Płocku czytanie odbywało się w uroczym zakątku na skwerze przy pomniku Ludwika Krzywickiego, chętni siedzieli na kocach i po prostu czytali :) i naprawdę robiło to wrażenie. A Lu mogła biegać i oczywiście, sama opowiadać, co ten Fredro napisał ;)

Po czytelniczo-biegowym spacerze, na swojej drodze spotkałyśmy Blue. A któż to taki? Cudny psiak z jednym niebieskim okiem, który należy do Klubu sportów kynologicznych w Płocku ( jakby ktoś był zainteresowany podaję link do ich strony : http://remiplock.pl/)
A Blue od razu spodobał się Lu, to dawał łapę to Lu karmiała swoimi chrupkami ;) przyjaźń na całego :)

A dodam jeszcze, że całe popołudnie towarzyszyła nam koszulka, wręcz królewska MimisieI od razu gorąco polecam, idealna na luźne wyjścia,  bardzo wygodna ( co Lu już przetestowała), miła w dotyku i robiąca wrażenie - piękno i prostota, a my bardzo to lubimy i rzecz jasna Nasza Polska !!!1. kamizCherokee
2. bluzeczka - H&M
3. spdenki - F&F
4. butki - Salamander
5. opaska  - LoviNati
I Ma na zdjęcie się załapała ;)1. opaska - LoviNati
2. bluzeczka - Mimisie
3. spodenki - F&F
4. rajstopki - George
5. - butki - CCC
Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)