In test

Lu kot i poziomki

I mamy październik już kiedy minął wrzesień szczerze nie wiem ...


1 dzień nowego miesiąca, podsumowania tego co było hmm... parę postów się pojawiło, parę rzeczy zmieniło, wiele zostało jeszcze nie skończonych, wiele nie zaczętych, a czas biegnie i zatrzymać się nie chce!!!

 I tu mała informacja, Ma musi dokończyć niedokończone i  mniej będzie Nas tutaj, ale spokojnie nadrobimy. Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B , a Wy jeśli możecie trzymajcie kciuki, na pewno się przydadzą :)


Dzisiaj Lu skończyła 18 miesięcy, szybko minęło :) wiele się o sobie dowiedziałyśmy i wciąż się uczymy nowych. Coraz częściej mnie zaskakuje tym co potrafi , ile rozumie. Niedługo nie nadążę za nią ;) tak gna do przodu, niedawno leżała, potem wstawała,  siedziała, a teraz biega, a ja z nią. 


A jak spędziłyśmy ten dzień, spokojnie u dziadków, był szampan, ciacho z poziomkami :) i pojawił się on, nowy  przyjaciel Lu, KOT od SzytyNitu Cudowny, milutki, przytulanka i podusia w jednym  i  specjalnie dla Mojej Lu uszyty :) za którego bardzo dziękujemy :)  bo szalejemy za nim ogromnie. Lu z nim biega, przybija mu piątki w łapki, targa za ogon i w końcu ma swojego, własnego kotka. 
1. czapa-SH
2. szalik - Ma
3. futerko - GreenDog
5. tunika  - United colors of Benetton
6. bluza - Zara
7. spodnie -H&M
8. buty - Nike

Zobacz również

4 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego Lu :* Kotek milusi mieciusi :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :))) a kotek super POLECAMY !!! super rzeczy szyją :)

   Usuń
 2. Kot super ,a gdzie te poziomki? Bo ja tam malinki widzę ciotka :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a gdzie było napisane, że maliny miały być w ciachu :P smak poziomki :)

   Usuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)