In

2014 be good to me...

I nastał 2014, kiedy minął 2013 nie wiem, ale przyniósł wiele doświadczeń... i chyba mało pozytywnych - dobrze, że już idzie w zapomnienie...

A co niesie ze sobą 2014 - na pewno zmiany... zmiany w Nas, w myśleniu, spojrzeniu na świat i najbliższym otoczeniu, coś się kończy, a coś może zaczyna...


Czy są postanowienia ??? Na pewno !!! te mniej i te bardziej wymagające, te codzienne i te bardziej skomplikowane i wiele razy przemyślane....


Chcecie wiedzieć ???


Parę Wam zdradzę :


- na pewno więcej czytać, czy to sama dla siebie, czy to z Lu, przede wszystkim książki, staną się naszą codziennością, same będziemy coś tworzyć i co najmniej raz w miesiącu powiększać naszą biblioteczkę będziemy !


- dokończyć to, co niedokończone, i rozwinąć to, co dopiero się rodzi w Naszych głowach!


- skupić się tylko na Nas i na tych, którzy naprawdę na to zasługują, koniec z marnowaniem własnej energii, dla tych, który nie są tego warci, który są w tedy kiedy, pojawiają się ich problemy, a przy naszych ich nie ma...może to bardzo egoistyczne postanowienie, ale wierzymy, że lepiej spożytkujemy tą energię, a mamy w tym roku co robić :)


- zakup autka, oj tak to będzie mały przełom w naszym życiu ;)


- jeszcze więcej spacerów i jeszcze więcej spotkań z tymi prawdziwymi znajomymi!


- i wiele innych, które jak zrealizujemy, to wam o tym opowiemy :)


I jeszcze chcemy Wam bardzo podziękować za to, że jesteście z Nami, że macie dla Nas czas, że chcecie być z Nami, z naszą codziennością i jej blaskami i gorszymi chwilami.


Chcemy, żebyście Nas odwiedzali , dzieli się z Nami swoimi spostrzeżeniami, komentarzami, na każdy czekamy i odpowiadamy :)


A w 2014 roku życzymy Wam przede wszystkim spokoju i zdrowia, ze zdrowiem szczęście samo się znajdzie, bo ono jest wszędzie wystarczy się rozejrzeć dookoła. Niech ten rok po prostu spełnia marzenia !!!

Zobacz również

10 komentarze:

 1. Ja też mam zamiar więcej czytać i właśnie zaraz biorę się za zamówienie kilku pozycji :)
  Wszystkiego dobrego Kochane w Nowym Roku :*

  P.S. Co do spostrzeżeń i sugestii to proszę wyłącz weryfikację obrazkową podczas dodawania komentarzy :) Jeszcze niedawno sama żyłam w nieświadomości, mając tę opcję włączoną na swoim blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy i obrazkową weryfikacje już likwidujemy ;)

   Usuń
 2. Ja również jak poprzedniczka, chcę więcej czytać o dużo więcej, już nabyłam kilka książek teraz tylko czekam na dodatkowy wolny czas!:)
  szczęśliwego dla Was:*:)
  pozdrawiamy www.kacikkuby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy bardzo :) to polecajcie co przeczytacie :)

   Usuń
 3. Powodzenia e tych postanowieniach, oby to byl lepszy rok !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Spełnienia wszystkich postanowień Wam życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za wasze postanowienia za wytrwałość w ich realizowaniu dokładnie szczególnie za postanowienie nr 3 mamy podobne a tak ogólnie to życzymy spełnienia marzen wszystkich zdrowia kasy i weny w pisaniu do nas cierpliwości do Lu i łaski od ZUS - u to sie przyda Ciumski od mojej Lilki również :*:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. baaaaaardzo dziękujemy :* i również trzymamy kciuki za realizację postanowień :)

   Usuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)