In test

Pan Miau Miau

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić nowego towarzysza podróży Lu. Pojawił się u Nas niedawno, ale już żałujemy, że nie było go z nami wcześniej...


 Czarno-biały Pan Miau Maiu od MIZIOLE   a na  FB TUTAJ .


 Maskotki idealne już od najwcześniejszych miesięcy, wykonane z bezpiecznych i ekologicznych materiałów – co uważamy za bardzo duży pozytyw.


 Pamiętam jak Lu była mniejsza szukałam dla niej właśnie czarno-białych zabawek i nic ciekawego nam się nie udało wyszukać, a tu proszę takie cudeńka.


 Jak same projektantki piszą:

„Miziole dla najmłodszych mają kontrastowe, łatwo rozpoznawalne w tym wieku kolory i zawierają szeleszczące elementy, Miziole dla starszych uczą kolorów, kształtów, literek i cyferek). By wreszcie mogły im towarzyszyć przez długie lata jako ukochane przytulanki i maskotki, kształtując ich zmysł estetyczny i zdobiąc dziecięcy pokój.”

 
Nasz Pan Miau Miau jak nazwała go Lu, towarzyszy nam  przy mniejszych i większych  wyprawach  i wywołuje wiele radości. Ma piękne oczy i szeleszczący ogon, który nie raz był przez Lu gnieciony, dla efektów dźwiękowych.


Nie tylko można się do niego przytulić , jednak  Lu często robiła sobie z niego małą podusie, - lubi sobie z nim po leżakować. Jednak najwięcej radości i  najlepiej się sprawdza na spacerze, łatwo się go trzyma, nie ma włosów, wiec nie martwimy się o przekąski między posiłkami, tylko go tulić i tulić.


Jak dla Nas idealne zabawki już od  0+ - świetnie pobudzają zmysł  wzroku i słuchu szeleszczącymi elementami, a dla starszaków też wiele ciekawy propozycji u Miozile znajdziecie!!!

 


Zajrzyjcie tam  koniecznie !!!
Zobacz również

2 komentarze:

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)