In styl test

Spacerowy niezbędnik.


Pogoda na zewnątrz piękna i oby taka została, na pewno do 2 urodzinek Lu, które wyprawiamy w przyszłą niedziele :)


Słońce i początek wiosny, zawsze nastraja optymistycznie, wszystko rodzi się do życia i aż chce się działać, dlatego Ma się wzięła do roboty, co jest też przyczyną naszej mniejszej aktywności na FB i tutaj.


Ale co się odwlecze to nie uciecze, a jak się pozamykają pewne sprawy, to będzie zupełnie inaczej, będzie wiecej nas, więcej postów, więcej zdjęć i wszystkiego więcej :)


A dzisiaj, że za oknem słonko woła na spacery nasz mały niezbędnik.


Na pewno nie może zabraknąć plecaczka :) a my mamy taką cudną świnkę ( Lu wcześniej mówiła, że to dzik ;)).
Konieczne i  niezbędne chusteczki nawilżane ( turystyczne opakowanie ), bo przecież buzie czy rączki trzeba wytrzeć.Póki jeszcze nie ma silnego słońca, a wieje wiatr - to idealnie sprawdza się nam  krem Alantan dermoline (zwłaszcza, że na buzi jeszcze pojawia się suchość od skazy białkowej ). A i Ma lubi się nim smarować, więc u Nas niezastąpiony.No tak, jak się biega i bawi, to czasem trzeba się czegoś napić i tu przydaje się jakiś bidon, czy niekapek, my żwamy Tommee Tippee, i naprawdę zdaje egzamin.
Oraz pojemnik na ciasteczka, chrupki itp, też rzecz niezbędna - my mamy pieska z IKEI
Oczywiście Lu nie rusza się nigdzie bez "okulków" nawet jak pada i wieje, do żłobka trzeba założyć. U nas rozgościły się okularki Babiators, naprawdę polecamy - zapewniają 100 % ochronę przed słońcem oraz nie zniekształcają obrazu HIT !!!
Musi być również ciepło jak wieje, więc czapa i świetna bluza z duuużym kominem od Bubi Boo spisują się na spacerach rewelacyjnie.
I na koniec środek transportu, jak się uporamy z kaszlem, to napiszemy o nim oddzielny post. Hulajnoga od Bemisie, dziecko się cieszy, szaleje, a rodzic nie zbankrutuje, a na spacerach spisuje się świetnie,  w domu zzresztą też !!!

A WY CO ZABIERACIE ZE SOBĄ NA SPACERY ???

Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)