In styl test

Świat podróżnika

To mamy końcówkę kwietnia, pogoda zaczyna się poprawiać i zaraz czeka na Nas majówka. Podróży i wyjazdów pewnie czeka Was wiele, a Wasze pociechy są do nich przygotowane ???


Oto nasza lista bardzo przydatnych akcesoriów, która mamy nadzieje niebawem przetestujemy <3


1. Organizer podróżnika - Tuloko


Nie tylko dzięki niemu mamy poukładane naszych towarzyszy podróży, jak książki, chusteczki itp, to jeszcze posiada specjalne miejsce na kubek / bidon i nic już się nie rozleje. Ale to nie wszystko, posiada specjalne okienko na tablet, dzięki czemu ulubione bajki i filmy Twojego dziecka będą zawsze pod ręką, a podróże już nie będą nudne i męczące. 

Nasz MUST HAVE !!!Organizery dostępne TUTAJ

2. Stolik podróżnika - Tuloko 


lekki, bezpieczny i nadaje się nie tylko do jazdy samochodem, ale sprawdza się na spacerze w wózku czy samolocie :)Posiada bardzo przydatne boczne kieszonki, gdzie Twój Maluch może trzymać swoje skarby, czy mieć picie zawsze pod ręką.


Do stolika dołączona jest mapa Polski, dzięki czemu uczymy się geografii i nie zabłądzimy w czasie podróży ;)

Stoliczki dostępne TUTAJ

3. Poduszki podróżnika - Kalamati


Czasem w czasie podróży zdarzy się zasnąć Naszym maluchom, więc wygodna i bezpieczna podusia powinna się znaleźć w każdym zestawie małego podróżnika, aby stabilizować główkę dzieci. A te wzory mówią same za siebie !!! też musimy takie mieć 

Podusie dostępne TUTAJ 


4. Kocyki


A jak nam się już przyśnie, to jakiś kocyk cieplejszy lub cieńszy też nam się zdecydowanie przyda. 


Kocyki dostępne TUTAJ 

5. Uchwyt do kubka i komórki


Oj żałujemy, że wcześniej takich cudeniek nie widziałyśmy, o ile spacery byłby przyjemniejsze. Wiecznie telefon pochowany w torbie, albo kieszonce wózka, jak tu napisać SMSa lub inna wiadomość, a przeważnie się go nie słyszy, a tu proszę idealne rozwiązanie. 


A uchwyt na kubek WOW - w końcu kawa w czasie spaceru staje się możliwa ;) i ląduje tam gdzie powinna, a nie na ubraniu <3

Uchwyty dostępne TUTAJ 


 6. I na koniec jakaś ciekawa lektura, niezbędna w czasie podroży !!!


Książeczki dostępne TUTAJ

Zobacz również

2 komentarze:

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)