In styl

Dla Mamy też mamy

Szybkimi krokami zbliża się Dzień Mamy, najwspanialszej i najlepszej kobiety dla każdego dziecka. U Lu w żłobku już szykują jakieś wystąpienia, bo od wczoraj chodzi i śpiewa: "Kochana Mamo, jak będę duży ..."i chyba nie ma nic piękniejszego, jak widzi się tą miłość w oczach dziecka. 


A po można podarować Mamie w tym wyjątkowy dniu, tu macie nasze propozycje ( Lu wybierała ;)).


Dla Mam spełniających się w kuchni, proponujemy książkę i wspólne gotowanie z dziećmi, na pewno będą to niezapomniane i pyszne chwile razem :)Tutaj coś pozytywnego : 
Dobrze wiemy, że z małym dzieckiem na spacery czy inne wyjścia zabiera się tonę rzeczy. I dlatego proponujemy, coś w czym te rzeczy będą się pięknie prezentować :) Torba dla Mamy modna i jaka wygodna, bo dzięki przegródkom, wszystko znajdzie swoje miejsce.
Tutaj coś dla Mam z brzuszkiem, by wygodnie się spało i leniuchowało, a w późniejszym czasie i maluch pokocha taką poduszkę do karmienia :)
A może zmiana wystroju mieszkania, troszkę romantyzmu wieczorem, wystarczy jeden element, świecące kule, które każdej zwykłej chwili nadadzą wyjątkowego klimatu. 
I coś dla bardziej aktywnych Mam uchwyt na ulubioną kawusię, napój lub wodę, w czasie długich spacerów i wycieczek z wózkiem czy już rowerowych.
I na koniec coś, co przyda się każdej Mamie czy to pracującej, czy blogującej czy po prostu korzystającej z telefonu, uchwyt na komórkę, mp3 czy GPS. Z nim będziemy na bieżąco i nie na pewno nie zgubimy :)
Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)