In styl test

Bez nich w podróż, nie ma mowy !!!


I udało się na w małą podróż wyruszyć. Fakt były obawy jak Lu będzie się zachowywać, jak zniesie podróż itp, bo czasem marudzenie w czasie przejazdu z jednego osiedla na drugie, sięgało wręcz zenitu..

Dlatego, aby troszkę umilić czas w aucie, zaopatrzyliśmy się w parę gadżetów, a jakich ???Według Nas podstawa wszelkich wyjazdów - PODUSZKA PODRÓŻNA , nie dość, że Lu miała się do czego przytulić, to zdecydowanie Ma czuła się lepiej, wiedząc że główka jest zabezpieczona. A testując ją naprawdę byłyśmy po wrażeniem, podusia raz na szyję, a Lu już mętne oczka i się pokładała, wręcz jakieś cuda się działy ;) Podróż w obie strony bezpiecznie, bez stresu i przujemnie. I nie było tej okropnej opadającej główki w czasie snu w foteliku !!! NASZ MUST HAVE !!!

Kolejny gadżet, ten nie tylko w podróży się przydaje, ale tak naprawdę wszędzie - ŚLINIAK NA BUTELKĘ DADIN ( fb tutaj ). Bawełniany, po spodniej stronie zaopatrzony w materiał frotte idealnie chłonący wszelkie płyny. Nie tylko ułatwienie dla Mam starszych dzieci, kiedy nie muszą biegać za nimi z chusteczkami itp, bo nawet jak troszkę się poleje, to śliniak Dadin się tym zajmie, ale również świetna zabawka w czasie podróży, można zdejmować zakładać, ubierać i powstaje się nam niebanalna biżuteria ;).
Gorąco polecamy !!!

I na koniec w słoneczne dni, niezastąpione OKULARKI BABIATORS. bezpieczne, odlotowe, czego chcieć więcej, już drugi rok nam towarzyszą i nie zamienimy je na żądne inne !!! Zobacz również

8 komentarze:

 1. Muszę też pomyśleć o takiej podusi, bo nie mogę patrzeć na opadającą czasem główkę podczas podróży autem. A wiadomo lato sprzyja wyjazdom ;)
  Ślinik pierwszy raz widzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, mnie to przerażała ta opadająca główka.
   A śliniak super sprawa :)

   Usuń
 2. Właśnie 2 dni temu zamówiłam też taką podusię bo jak widziałam jak ta główka Kubie leci w foteliku jak zaśnie to aż szkoda mi się go zrobiło ;D! gadżety superr ;) i ten śliniaczek na butlę fajowy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) podusia jest super, a o śliniaku szkoda, że wcześniej nie wiedziałyśmy :)

   Usuń
 3. Pierwszy raz widzę śliniak na butelkę :) Poduchę też mamy w planach, bo jeździmy duuuużo, a młody lubi pospać w aucie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podusie polecamy :) a na gu-guga.pl aktualnie promocja !!!

   Usuń
 4. Poduszka ekstra.. dzieci przewaznie spia podczas jazdy, a głowa lata na wszystkie strony ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam gu-guga.pl u nas też to był problem z tą latającą główką niestety

   Usuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)