In aplikacja ciężarnych dla mam kobiet w ciąży porady

Jesteś w ciąży? Ta aplikacja jest dla Ciebie!Szkoda, że nie wcześniej się, kiedy Lu była jeszcze w brzuszku, bo na pewno bym z niej skorzystała. 
A o czym, mówię o tym, że na rynku pojawiła się  nowa aplikacja dla kobiet w ciąży. 

Aplikacja ma na celu zaspokoić potrzeby przyszłych mam w zakresie dostępu do rzetelnej wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania, sugerowanych posiłków, składników diety czy aspektów zdrowotnych.

E-usługa Care4Two.pl jest zaawansowanym rozwiązaniem, które pomaga ciężarnej kobiecie zadbać o zdrowie własne i dziecka.
Wiadomość o spodziewaniu się dziecka powoduje, że życie przyszłych rodziców zaczyna się zmieniać. Oczekujące mamy są jedną z najbardziej zorientowanych na zdrowy tryb życia grup społecznych. Niestety dostęp do różnorodnych źródeł informacji nie gwarantuje kompletnej wiedzy, zapewniającej bezpieczeństwo zarówno mamie, jak i maluszkowi. Konsultacje lekarskie są często czasochłonne i drogie. Gdzie zatem szukać odpowiedzi na pojawiające się pytania?
Aby zaspokoić potrzeby kobiet w ciąży w zakresie dostępu do rzetelnej wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania, sugerowanych posiłków, składników diety czy aspektów zdrowotnych, stworzyliśmy dedykowaną aplikację. 
E-usługa Care4Two jest zaawansowanym rozwiązaniem, które pomoże ciężarnej kobiecie zadbać o zdrowie własne jak i dziecka, które się w niej rozwija.

Kontrola wyników i planowanie badań

Wśród funkcjonalności Care4Two znajdziemy mechanizm planowania i sugerowania badań w zależności od stanu zdrowia, wcześniejszych wyników oraz obecnego etapu ciąży. Gdy wyniki będą niekorzystne lub pojawią się oznaki wskazujące na konieczność powtórnej wizyty u specjalisty, aplikacja nam o tym podpowie.

Dieta dopasowana do potrzeb

Wsparcie w planowaniu odpowiedniej diety przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji (takich jak cukrzyca, alergia) pozwoli dostarczyć organizmowi kobiety odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze. Ułatwieniem jest baza fachowo opracowanych przez dietetyka posiłków łącznie z propozycjami zdrowych zamienników.

Pomoc w utrzymaniu dobrej formy w trakcie i po ciąży

W oparciu o wszystkie informacje system będzie mógł automatycznie zasugerować poziom aktywności fizycznej i obliczy spalone kalorie. Aplikacja zawiera listę opracowanych ćwiczeń w podziale na kategorie: rozgrzewające, wzmacniające i rozciągające. Ćwiczenia te dopasowane są do odpowiednich trymestrów tak, by organizm zyskał z treningów jak najwięcej korzyści bez zbędnego ryzyka.

Dlaczego dzieci mają dołeczki w policzkach?

Zmiany w życiu rodziców zachodzą także w ich życiu intymnym. Partnerzy zbliżają się do siebie, również seksualnie. Mimo wielu mitów, które wciąż otaczają seksualność ciężarnych kobiet, współżycie może być wtedy nie tylko bezpieczne i przyjemne, ale również korzystne dla dziecka. We współpracy z Natalią Grubizną, autorką popularnego serwisu proseksualna.pl, przygotowany został bezpłatny e-book: Od czego dzieci mają dołeczki w policzkach, czyli cała prawda o seksie w ciąży.
artykuł powstał przy współpracy z care4two.pl

Zobacz również

3 komentarze:

  1. O fajna ta aplikacja i wszystko pod ręką chyba skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy następnej ciąży wypróbuję :-) Zapowiada się interesująco!

    OdpowiedzUsuń
  3. szkoda, że nie byłao takiej wcześniej :( nie planuje już ciąży, ale podrzuce koleżance wpis, na pewno jej się przyda

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)