In 2014 2015 podsumowanie roku psych

Minął rok...

Miało nie być podsumowań naszego roku na blogu, bo tak myślę po, ale po przeczytaniu zeszłorocznego postu chyba warto zostawić mały ślad o tym co było ważne.

Kartka z kalendarza wskazuje, że już jutro pożegnamy stary rok 2014, może i on się kończy, ale dał początek nowemu, nowej Ma, nowemu życiu, nowemu patrzeniu na świat, siebie czy bloga, wiele się zmieniło, wiele pozostało niezmiennie, ale na pewno, co dał to siłę i nadzieję na lepsze jutro...

Tak upadająca wiara w ludzi została przywrócona, wiara w to, że możemy więcej niż nam się wydaje również, mimo tysięcy porażek, my dalej potrafimy, stąpać pewnie przed siebie, nie ugiąć się, nie poddać, a podnieść i iść dalej. Może to Lu daje mi tą siłę, bo mam dla kogo walczyć, a może ona mi ją po prostu pokazała, bo była tam zawsze lecz uśpiona, nie wiem... ale wiem że dzięki niej ją mam i zawsze będę walczyła o nasze lepsze jutro...

Ten rok pozwolił nam pozamykać, a tak naprawdę zamknąć na zawsze, niekończącą się historię z przeszłości, otworzył nowe nieznane, a wręcz nie przewidziane drogi, którym jesteśmy tu i teraz. Jak ja dziękuję za tych ludzi, których spotkałam na swojej drodze w tym roku, nie mogli być lepsi  - dziękuję ze weszliście w nasze skromne progi.

Nowe znajomości, nowe inspiracje, naprawdę jak popatrzę wstecz, to te 12 miesięcy wręcz przewróciło nasze życie do góry nogami, a może w końcu postawiło je na właściwy tor, może to był przełomowy rok, na pewno nim był. Mimo codziennej gonitwy, to w końcu zaczynamy czuć ten wewnętrzny spokój, ten ład o którym tak marzyłyśmy, a coś czuje że 2015 będzie równie zaskakujący jak mijający 2014.

Ten rok sprawił również, że powoli dostrzegamy, a raczej odkrywamy, jak tak naprawdę chcemy żyć, w jakim kierunku chcemy iść z blogiem,zawodowo, może Was jeszcze czymś zaskoczymy, kto wie... Na pewno możecie być pewni, że pisać to będziemy jeszcze długo :)

A Wam, bo przecież bez Was nie byłoby Ma i Lu, nie było by inspiracji, do dzielenia się z Wami tym, co wydaje nam się ważne, chciałybyśmy życzyć, aby rok 2015 spełniał marzenia i to w każdej sferze, niech niesie Was radość i miłość, niech inspiruje, porywa, a zarazem daje spokój i wytchnienie, 
NIECH BĘDZIE NAJLEPSZY !!!
Zobacz również

1 komentarze:

  1. Eve Milenna - świetne podsumowanie ps. Ja tez Dziękuję za nowe znajomości a dokładniej za to ze mogę poczytać co piszą wspaniali ludzie :-). I życzę wspaniałego Nowego Roku i więcej wpisów. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)