In dzieci hoho klocki rozwój zabawa

Klocki, że HOHO

Klocki, klocki uwielbiamy zabawy klockami. Nie ma jak zabawa konstrukcyjne, a do tego w gronie Superbohaterów. Tak, tak wpadli do Nas Superman, Batman, Robin, Spiderman i jakiś kryminalista się za nimi przypałętał, ale to nic z taką mocą na pewno szybko znajdzie się za kratkami.

Klocki z drewna bukowego, ręcznie malowane, będą nie lada prezentem dla fanów superbohaterów z komiksów i filmów, a dodatkowo na każdym znajdziemy informację kiedy dany bohater pierwszy raz zadebiutował na łamach magazynu. 

Lu była zachwycona, w końcu ma swojego ulubionego Spidermana , tak dziewczynki też uwielbiają superbohaterów. Konstruowaniu budowli z klocków nie było końca, tu wieża, tam układanie w pudełku, pogonie za bandytą, pomysłów było tysiące. 

Zabawy klockami nie tylko rozwijają zdolności konstrukcyjne, ale również myślenie logiczne, kreatywność, koordynację ręka-oko, zdolności manipulacyjne, a dodatkowo wspólne budowanie z klocków z rodzicami czy innymi dziećmi uczy dzielenia się i współdziałania.
Tyle zabawy i tyle pozytywnego wpływu na rozwój naszych pociech.

A te super klocki znajdziecie w Studio HOHO

Zobacz również

2 komentarze:

  1. Uwielbiamy takie klocki! Oli jeszcze nia ma... ale mama miała za to właśnie takie 9elementowe z postaciami z bajek (Krecik pamiętam). Super sprawa :)

    www.MartynaG.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, tak zabawa na calego ;) i to dla calej rodziny

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)