In ciekawe strony pomysły prezenty tanie zakupy

Jak kupuje Ma?I niestety kolejny już drugi tydzień choroba rządzi naszym życiem, a my ugrzęzłyśmy w domu. Co gorsza na zewnątrz piękne słońce, a my nie możemy chwilowo o nim tylko pomarzyć. Przydałaby się zmiana garderoby na letnią, ale o zakupach można sobie pomarzyć, a tu dodatkowo wielkimi krokami zbliża się Dzień dziecka.

Macie już swoje pomysły na prezenty? Ma ciągle szuka, przegląda strony internetowe, szuka inspiracji, by nie pochłonęły one w całości portfela.

Szukam, szukam i szukam i w końcu natknęłam się na ciekawą stronę z samymi rabatami, gdzie zostały zebrane najkorzystniejsze oferty, informacje o kodach rabatowych i promocjach w różnych sklepach internetowych, co zdecydowanie ułatwiło mi poszukiwania, zabawkowe, akcesoriów, ba nawet troszkę garderoby udało się uzupełnić, a to wszystko siedząc w domu. Można tam znaleźć wszystko, od artykułów dla domowych zwierzaków zaczynając, przez ubarwiam kosmetyki, zabawki, sprzęty itp.

Niestety wybór i ceny są często tak „bogate”, że szczerze ciężko się zdecydować.  Chce, żeby ten dzień nie polegał tylko na paradzie i afiszowaniu się wielkością i ilością prezentów, ale żeby był taki nasz, razem spędzony i wyjątkowy tylko dla niej. Dlatego, swoje poszukiwania, tych wszystkich wyjątkowych pomocników, umilających ten dzień zaczynam nieco wcześniej. Przeglądam różne strony, sklepy z zabawkami i artykułami dla dzieci, również na wcześniej wspomnianej stronie, gdzie znalazłam, w jednym z moich ulubionych sklepów Smyk ciekawą ofertę Królestwo Prezentów specjalnie na Dzień Dziecka – ciekawe pomysły na prezent w dobrej cenie, często z fajnym rabatem – klocki, lalki czy gry.

Ja osobiście lubię zaglądać na takie strony zwłaszcza w sytuacji, kiedy szukam jakiegoś wyjątkowego prezentu, bo niestety nie ma co ukrywać, często sklepy stacjonarne nie oferują tak bogatego asortymentu, jaki mają  sklepy internetowe. Dodatkowo, po co mam przepłacać, jak można jeszcze zaoszczędzić, a że znaczną część dnia spędzam przy komputerze, to zdecydowanie ułatwia mi zakupy i oszczędza czas, który mogę wykorzystać na przykład na zabawy z Lu.

Dlatego prezenty na Dzień Dziecka mamy już wybrane :) teraz pozostaje czekać tylko na przesyłkę, no może jeszcze raz tam zajrzę, bo a nuż pojawi się jakaś ciekawa promocja i tym razem coś dla Ma się trafi!


WYNIKI ROZDANIA

książki wędrują do :

Gosia Jurasz
Kamila Jabłońska

Zobacz również

4 komentarze:

 1. dzięki za ta stronkę my tez wlaśnir szukamy czegoś

  OdpowiedzUsuń
 2. O fajnie, ze teraz podałeś ta stronę, czas na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak fajnie, że udalo się wygrać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam bardzo czy podawanie stron z kodami i promocjami jest legalne? :) Żartuję niejeden portfel po tym poście się uszczupli :) Dobrze wiedzieć gdzie czają się promocje.
  Dziękuję za wygraną :)

  OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)