-->

In design eko etui poland tablet torba

Youpibag - wyraź siebieOdkąd pamiętam zawsze lubiłam "inne" rzeczy, takie dzięki którym mogę choć trochę wyrazić siebie, swój styl, czy chociażby nastrój. 

O jakiegoś czasu szukałam, a raczej chodziło za mną jakieś etui, torba na laptopa, ba nowa praca, wyjazdy, szkolenia, czasem takie cudo zdecydowanie się przydaje. 
Fakt jedna już była w domu, ale jakaś ciężka...a przecież kobieta potrzebuje więcej.

I tu z pomocą przyszła firma YOUPIBAG

Kreatywna firma, która nie tylko daje nam możliwość stworzenia czegoś, naszego i niepowtarzalnego , mówię tu o pokrowcach na telefon, tablet czy laptop, ale dba również o środowisko, ponieważ większość materiałów do ich wykonania, pozyskuje wtórnie.  

Jak sami piszą : "Dlatego też kupując nasz pokrowiec masz pewność, że nie przyczyniasz się do większego zanieczyszczenia środowiska, a wręcz pomagasz w odzyskiwaniu surowców. Dodatkowo wspierasz polską firmę i polski design."

Zdecydowanie te polskie rzeczy nam się podobają i chcemy wspierać polskich projektantów i twórców !

A wracając do naszego etui, to Ma długo myślała, co chce na nim umieści ( dodam, że na stronie znajdziecie wiele, gotowych, fantastycznych projektów, na prawdę jest w czym wybierać ) i padło na wspomnienie wakacji i logo, tak to świetna reklama dla naszego bloga. I tak mam 2 w 1 wygodną torbę z paskiem i uchwytami, i wizytówkę, można powiedzieć mobilną ;)

Dodam, że torba jest wygodna i świetnie się sprawdza na wycieczkach, nie tylko jako etui na tablet ;)

Jak Wam się podoba?

Na dole czeka na Was niespodzianka!


O i już jesteście :)

I dla Was promocja na etui na tablet 

w standardzie kosztuje 149 zł a  
dla czytelników bloga 134 zł

Abyście mieli czas na wymyślenie czegoś oryginalnego, promocja trwa do końca listopada !!!
Zobacz również

2 komentarze:

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)