-->

In klocki natalia rozwój. tanie zabawa

Dzień Dziecka ma 365 dni


Teraz ciągle słyszymy, a częściej widzimy reklamy, zestawienia prezentów na Dzień Dziecka. Z zewsząd zalewa nas, odbijające się jak echo zdanie: "To Twoje dziecko musi mieć, by być szczęśliwe!", ale czy na pewno?
Czy tak naprawdę dziecko potrzebuje tysiąca zabawek, by zostały zaspokojone jego najważniejsze potrzeby? Kiedy patrzę na Lu, to doskonale wiem, że nasza wspólna zabawa zwykłym pudełkiem, daje jej więcej szczęścia, niż najnowsza lalka, robot czy inny gadżet podziwiany w samotności. 

Dlatego, szukamy takich zabaw, zabawek, które nie oszukujmy się rodzicom też dadzą troszkę radości, bo kto nie lubi czasem przeczytać książki dla dzieci, przytulić się do misia, czy pobudować z klocków. Tą ostatnią aktywność ostatnio dosyć często uskuteczniamy, a wszystko za sprawą firmy Artyk i jej serii klocków dla dziewczynek "Natalia". Klocki bardzo podobne, ba nawet kompatybilne z tymi każdemu dobrze znanymi, wciągnęły nas do swojego "różowego" świata. 

Klocki Natalia, bo o nich mowa na dobre rozgościły się w naszym domu, a raczej to my gościmy wszystkich w naszej "różowej" restauracji. Codzienne serwujemy gościom wyśmienite dania, a czasami pod wodzą Lu w kuchni, czuję się w Hell's Kitchen, ona wie co robi. 

Dzięki temu zestawowi, dalej rozwijamy swoją pasję do gotowania, możemy wspólnie wymyślać, przepyszne i niezbyt smaczne potrawy, tym samym rozwijając naszą kreatywność, umiejętność łączenia smaków, kolorów, jak również budując i przebudowując restaurację, stymulować motorykę małą czy myślenie przestrzenne. 
To naprawdę dobre klocki, w bardzo przystępnej cenie, która nie naruszy budżetu domowego, z nimi Dzień Dziecka można mieć codziennie, wspólnie bawiąc się, budując, wymyślając nowe zabawy, czy rozbudowując miasteczko "Natalia". 

Jeśli nie macie pomysłu na prezent nie tylko z okazji Dnia Dziecka, zajrzyjcie na stronę KUP ZABAWKE.pl i tam znajdziecie, jakie jeszcze inne zestawy na, a powiem szczerze jest w czym wybierać. 

Zobacz również

5 komentarze:

 1. Bardzo fajny zestaw :-)) u nas lego to hit od dawna :-)) i pewnie na długo :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ale słodkie zestawy klocków.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas w domu juz mamy kilka zespołów i polecamy, Kaja swietnie sie bawi

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas w domu juz mamy kilka zespołów i polecamy, Kaja swietnie sie bawi

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny zestaw,ja będąc dzieckiem uwielbialam zabawy klockami ☺

  OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)