In

Zabawki na zimowe szaleństwaW końcu biały puch przykrył szare ulice, a my możemy do woli szaleć na śniegu. Oczywiście nie każde wyjście jest takie same, bo ile można bawić się w konia pociągowego :D, ale można jeszcze pędzić w dół z górki niekoniecznie na sankach, rzucać się śnieżkami, budować bałwana i inne stwory, robić aniołki, pomysłów jest mnóstwo, wystarczy ruszyć się z domu, i oczywiście odpowiednio ubrać. 

Warto czasem wyposażyć się w fajne gadżety i dodać to codziennych spacerów nutkę szaleństwa. Dzisiaj chcemy Wam pokazać kilka produktów, które zwróciły naszą uwagę. 
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,

1. Opona / ślizg dwuosobowy super zabawa dla dziecka i rodzica, bo pomieści on aż dwie osoby. Oj sama bym chętnie poszalała na górce saneczkowej. 

2. Farby do malowania, to coś dla małych artystów. Zestaw z barwnikami i foremkami, do robienia różnych figurek ze śniegu, który świetnie rozwija kreatywność. Oczywiście farby na śnieg można stworzyć samemu w domu, wystarczy wlać rozcieńczoną farbę do butelki np.: po płynie do zmywania, a najlepiej ciepłą wodę, to będzie nam jeszcze grzać rączki i gotowe. Można tworzyć niesamowite dzieła na białym puchu.

3. Dobrze znana większości zabawka Bilibo, która rozbudza wyobraźnię, ponieważ mimo swej prostej budowy, daje dzieciom wiele możliwości zabawy. Można na niej kręcić, bujać, wspinać, przewozić na niej różne rzeczy, a nawet ślizgać się po śniegu. Ta zabawka pobudza dzieci do działania i szukania wciąż nowych zabaw z jej udziałem.

4. Proca na kule śnieżne, to fajny pomysł na urządzenie zawodów czyja śnieżka poleci dalej.

5. Forma do budowania zamków, murów czy innych budowli ze śniegu. Prosta konstrukcja, a daje dzieciom wiele możliwości twórczej zabawy, rozwijając tym samym zdolności konstrukcyjne dzieci.

6. Które dziecko nie chciałoby zamienić się w dinozaura, z takimi formami, możecie bawić się w poszukiwaczy prehistorycznych gadów lub zamienić się w któregoś z nich. 

7. Formy do budowania robotów, króliczków, pingwinów, dinozaurów czy niedźwiedzi ze śniegu. To taka sama zabawa jak lepienie babek z piasku, tylko budulec jest znacznie zimniejszy. To takiej aktywności nadają się również różnego rodzaju foremki.

8. Hulajnoga z płozami, to idealny pomysł dla wszystkich miłośników jazdy na 2 kółkach. Sama bym chętnie sprawdziła jak się jeździ taką maszyną po śniegu. 

A Wy co zabieracie ze sobą zimą na spacery?


Zobacz również

20 komentarze:

 1. My na spacerki puki co zabieramy...Jeszcze nie ma spacerków z zabawkami mój synio na spacerach śpi :D

  http://honia.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To korzystaj póki możesz ze spokojnych spacerów :)

   Usuń
 2. Kupiłaś mnie tym postem. Może jestem jeszcze mamą za małych dzieci żeby mieć taką wiedzę, ale przez myśl mi nie przyszło szukać zabawek na śnieg poza sankami odmienianymi przez wszystkie przypadki. Dziękuję Ci bardzo, zainspirowałas mnie, muszę poszukać kilku gadżetow z Twojej listy

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, u nas co prawda dzieciom na razie wystarcza sam śnieg :) Piłka też świetnie się sprawdza i patyki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O my też musimy zabrać na spacer piłkę :)

   Usuń
 4. Ojej, ale te stópki są świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się z samemu z kartonu też można coś podobnego wyczarować

   Usuń
 5. Ja zabieram na spacer przede wszystkim psa i jego zabawki :) Fajny artykuł i pomocny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, my czekamy jeszcze na czworonożnego przyjaciela, to będą dopiero spacery :)

   Usuń
 6. Nawet nie wiedziałam że jest tyle zabawek na śnieg:) choć ja w zimie to najchętniej nie wychodzilabyn z domu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uwielbiam zimę, ale tylko kiedy jest śnieg i świeci słońce :)

   Usuń
 7. Świetne te zabawy:) A my zazwyczaj tradycyjnie - sanki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas ostatnio hitem są zamarznięte kałuże ;)

   Usuń
 8. No taką hulajnogę to sama chętnie bym sobie sprawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam, osobiście polecam zabawki z drewna:), są świetne i niezniszczalne :)

  OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)