-->

In

Mamo Twój sweter brzydko pachnie!

 

Ubrania, a codzienność

No tak, po całym dniu, kiedy wracam do domu i chcę się przytulić do moich dzieci nagle słyszę: „Mamo Twój sweter brzydko pachnie!”. No i masz, Ty zmęczona, stęskniona po całym dniu, a tu jeszcze śmierdzący Twoją codziennością sweter. Co zrobić…Niestety nasze ubrania, tak samo jak my, często nie nadążają za tempem życia i tu zahaczą o zapach biura, tam o zapach restauracji, a tutaj złapią zapach setki perfum i mokrego poranka…. – no cóż, nie wróży to nic dobrego. W ten sposób na odzieży osiadają wszelkie wonie, z jakimi stykamy się podczas długiego, pracowitego dnia.

Jak zapobiec brzydkiemu zapachowi?

Odpowiedzią jest nowy Silan Fresh Control, płyn do zmiękczania tkanin, który dzięki unikalnej technologii skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jak dobrze, że on pojawił się w naszym domu, bo z przytulasów byłyby nici.

A dodatkowo powiem, że daje sobie świetnie radę z zapachami z kuchni, czy domowych pupili.

Dzięki opatentowanej Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów pranie pozostanie świeże aż do 140 dni! Ta innowacyjna technologia mikrokapsułek z cząsteczkami chłodzącymi i specjalna kompozycja zapachowa skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, zapachy żywności, zwierząt lub pot, pozostawiając długotrwałe przyjemne uczucie świeżości w twoim otoczeniu, garderobie i domu.  

Zobaczcie jak to wygląda. ( koniecznie obejrzyj film )


                                          Brzydki zapach


Przejdźmy do konkretów!

Mikrokapsułki, które znajdują się w płynie Silan Fresh Control uwalniają zapach świeżego prania w wyniku tarcia, podczas noszenia odzieży. W ten sposób, bez względu na to, co robisz, możesz cieszyć się zapachem świeżości.

Ponadto delikatna formuła i kremowa konsystencja płynu zapewniają niezwykłą miękkość ubrań, chroniąc włókna i jednocześnie ułatwiając prasowanie.

W linii Silan Fresh Control dostępne są dwa warianty zapachowe: niebieski Cool Fresh pozostawiający na ubraniach świeżą kompozycję z nutą zielonej herbaty i drzewa sandałowego oraz różowy Floral Crisp kuszący subtelnym bukietem moreli, gardenii i wanilii.

Dzięki Silan Fresh Control możesz aktywnie spędzać dzień i cieszyć się wspaniałym zapachem i miękkością ubrań – bez względu na to, co przyniesie ci dzień. Nie zapominamy o ekologii

Marka Silan Fresh Control nie zapomniała również o środowisku. Butelki nowych płynów o pojemności 0,8 l i 1,45 l pochodzą w 100%, a butelki 2,7 l – w 50% z plastiku z recyklingu.

Ponadto całe opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

Zaleca się segregować osobno butelkę, owijkę i korek. Jestem zachwycona działaniami marki Silan, a Ty?Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)