In

Korzystamy ze słońca...

Mówią, że to ostatnie dni lata, wiec staramy się z nich w pełni korzystać. Chodzimy na długie spacery, biegamy, bawimy się gównie w uciekanie Ma.


Dzisiaj wpadłyśmy z wizytą na Warsztaty artystyczna (fakt dla starszych dzieci) - do Galerii Oficyna prowadzone przez Szytunitu.I od razu powiem, że jesteśmy pod wrażeniem, super miejsce, nawet takie maluchy mają tam gdzie pobiegać ( Lu to od razu przetestowała, nie usiedziała w miejscu dłużej niż pół minuty) . I te maskotki, aniłoki, wąsacze, potworki, skradły serce nie tylko Lu, ale i Ma się zakochała - już mamy coś upatrzonego dla siebie.Naprawdę polecam przejrzeć galerię i obiecuje, że też nie będzie mogli oderwać oczu ;)Super pomysł, piękne wykonanie, Lu najchętniej zabrałaby wszystkie do domu, a Ma mimo iż by zbankrutowała, to nie ma nic przeciwko;)

Póżniej kolejny popołudniowy spacerek, a tym razem na nasze piękne Tumy i tu też odrobina zwiedzania - prakycznego :)
A i oczywiście cały dzień testowałyśmy okularki Babiator. Lu prawie cały czas ( o dziwo ) miała je na nosie, prezentowały się wspaniale - idealne połączenie modne i wygodne, u nas zdały egzamin.


1, opaska - by Babcia
2. sukienka - Pure Kids
3. rajstopki - h&m
4. butki - Geox
5. okularki - Babiators
1. sweterek - H&M
2. bluzeczka - Next
3. legginsy - Next
4. butki - Geox
5. okularki - BabiatorsZobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)