In mysl

Działeczkowy chill

Uwielbiamy takie dni jak te, świeci słońce, a pozytywna energia unosi się dookoła...

Przyjeżdżasz do dziadków na działeczkę i problemy dnia codziennego zostają za furtką.


Lu szaleje, zabawom nie ma końca, a Ma może wypić kawkę i cieszyć się tą chwilą, kiedy widzi radość w oczach tego małego szkraba.


Często problemy te małe i te większe zasłaniają nam magię, dnia codziennego, nie dostrzegamy tych małych szczęść, które nam towarzyszą każdej godziny, minuty...ważne, aby móc spojrzeć na to nasze życie czasem z dystansem, nie przez pryzmat emocji, obaw, złych nastawień, ale jako widz oglądający sztukę, sztukę życia...


Dobrze mieć takie miejsce, gdzie ucieczka od codzienności, daje ukojenie i możliwość wytchnienia, gdzie człowiek czuje że chce się zatrzymać. Gdzie mamy możliwość z dystansem, obejrzenia tego co zostało za tą furką i pewnie im więcej takich "ucieczek" tym więcej widzimy, że te problemy nie są takie straszne, jak nam się rysują...Tyle szczęścia czeka na Nas - tylko musimy po nie wyciągnąć rękę !!!

sLippers Family wygrywa !!!!

Katarzyna Duda 


Każde dziecko macie racje bierze slippers family na wakacje.Bucik na prawą i na lewą nogę i wnet z uśmiechem już ruszamy w drogę.Morze, góry czy też rzeka z nimi moc atrakcji czeka. I chociaż butki to zwierzątka dzikie chętnie zwiedzają nie tylko Afrykę.Miasto? Województwo? Powiat? Z nimi otworem stoi cały świat!Więc w wakacyjne przygody ruszamy bo na nogach Slippers Family mamy!


Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)