In test

Bawimy się w kucharza

Ostatnio nowym ulubionym zajęciem Lu jest zabawa w kucharza. Dzięki uprzejmości firmy Toys"R"US , na fb tutaj, mamy tą przyjemność, że codziennie na śniadanie, obiad i kolację jemy pyyyyszne ciasteczka, jak to mówi Lu z : dżemem malinowym i jeżynowym ;)  a jakie są smaczne, to sama Lu wie. 


Zestaw do pieczenia składa się z uroczych ciasteczek, talerzyków, łyżeczek, miseczki, trzepaczki, wałka oraz foremek o różnych kształtach.
Idealna zabawka dla dzieci już od 2 roku życia i nie tylko dla dziewczynek, chłopcy też byli nim zaciekawieni, ba zwłaszcza wałkiem ;)A dodamy, że zestaw zabrałyśmy ze sobą nad morze i świetnie sprawdzał się w czasie zabaw w domu i na świeżym powietrzu. Ciasteczka mają takie cukierkowe kolory, że aż nabiera się ochoty na takie pyszności, a zabawa naprawdę wciąga. Nawet Ma odczuwała tą przyjemność, kiedy Lu serwowała śniadanie czy kolację, a zabawy nie było końca. A jeśli chodzi o sam zestaw, to wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera niebezpiecznych elementów, a Lu ma możliwość naśladowania w kuchni Ma :) Przez zabawę uczymy się jak funkcjonować bezpiecznie w kuchni, które przyrządy kuchenne, do czego służą oraz co z czym zmieszać czy połączyć, by wyszły nam takie pyszności. 

Idealny zestaw do poznania świata "smaków", kolorów i na pewno do świetnej zabawy. Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)