In angielski ATAS dla dzieci dla rodziców języki kurs Płock spotkanie

Angielski ? Tak mówimy
Od około miesiąca z Lu uczymy się angielskiego i powiem, że naprawdę jestem zaskoczona jej postępami, mimo iż bardzo często na zajęciach grupa robi swoje, a Lu swoje, to ona i tak śpiewa, powtarza zasłyszane słowa, a nawet zdania.

Ostatnio sama Ma też myśli czy nie kontynuować nauki, ponieważ w dzisiejszych czasach , tak samo jak się ma smarftona w kieszeni czy torebce, to angielskim wypadałoby się posługiwać. Coraz więcej czy to ofert pracy, czy ciekawsze książki i artykuły odnajdujemy właśnie w tym języku.
Sama nauka to nie wszystko, ważne to jak mówić w danym języku, ja sama wiele rozumiem z tego co słyszę czy czytam, ale żeby wydukać coś od siebie to już tu pojawia się problem… Dlatego tak ważna jest nauka języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży. 

My sami rodzice chcemy często pomóc naszym pociechom tylko jednak zdarza się, że nie wiemy jak, nie wiemy : Jak mówić po angielsku we współczesnym świece ?
No właśnie na to pytanie i pewnie wiele innych które się pojawią, będzie chciał nam odpowiedzieć  dr Grzegorz Śpiewak - wykładowca

w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, znany trener i naczelny doradca ds. metodyki nauczania podczas wykładów, które odbędą się w Płocku 24 listopada oraz  w Warszawie 25 listopada.

Spotkania są przeznaczone w szczególności dla rodziców, którzy myślą o skutecznej nauce języków obcych dla swoich dzieci, a także chcących w odpowiedni i fachowy sposób tą naukę rozpocząć i wspierać.

Udział w takich spotkaniach jest bezpłatny, jednak  ze względu na atrakcyjność wydarzenia wprowadzono ograniczoną liczbę miejsc. Każdy rodzic zainteresowany udziałem w wykładach powinien zarejestrować się na stronie www.spotkania.atas.pl 
Ale to nie wszystko! Na takim spotkaniu każdy uczestnik otrzyma rabat w wysokości 500 pln na kursy językowe za granicą, a to wszystko dzięki organizatorowi spotkania – biuro podróży ATAS, które właśnie się specjalizuje w turystyce językowej dla młodzieży.

SPOTKANIA:

Płock
Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica, Al. Kilińskiego 12  - sala nr 12, budynek G
24.11.14, godz.18.00

Warszawa
ul. Polna 7a, sala konferencyjna
25.11.14 godz. 18.00

Każde spotkanie będzie składało się z 3 bardzo ciekawych części:

I - Poprawnie czy skutecznie? Jak odnieść sukces w nauce języka obcego w XXI wieku.
II - Z akcentem czy bez? Jak mówić po angielsku, we współczesnym świecie.
III - "Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego" poprzez intensywne obozy językowe


Zobacz również

2 komentarze:

  1. Cudowne warsztaty szkoda tylko, że nie w mojej okolicy

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna inicjatywa i co najważniejsze, uczestnicy nie muszą nic płacić. Wiem jak trudno jest uczyć się obcych języków, dlatego tym bardziej jestem za uczestnictwem w takich spotkaniach każdego kto chce poprawić swoje umiejętności w tym zakresie ;)

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)