In bezpieczeństwo disney dziecko lampka philips sen

Lampka Philips SoftPal - śpij spokojnie!
Kiedy nadchodzi zmrok, w pokoikach dzieci zaczynają dziać się dziwne rzeczy, to z szafy wychodzi sowa, za drzwiami stoi pirat, a na lampie wisi małpa - tak, tak, dziecięca noc ożywa  

Każdy kształt zaczyna przypominać zupełnie coś innego, niż w rzeczywistości jest, małe staje się duże, a duże ogromne. 

I tu pojawić się może problem, związany ze snem, bo kto by się nie bał spać w pokoju pełnym dziwnych stworzeń. Ilu rodziców, czuwało całe noce przy łóżeczku, ile razy w pokoju całą noc świeciło się światło, by maluszek mógł spokojnie spać. 

Lu też lubi zasypiać przy zapalonej lampce, ale fakt troszkę ona prądu czerpie i nie zawsze można do niej sięgnąć po przebudzeniu w nocy.

I tu z pomocą przychodzi firma Philips, która stworzyła lampli SoftPal.

Lampki te zaprojektowano z myślą o dzieciach, dlatego nic dziwnego, że odnajdują one w nich swoich ulubionych bohaterów Disneya, jest myszka Mickey, myszka Minnie, potwór Mike i Sulley.  

Maluchy od razu je pokochają, ba nawet dorośli, bo są przeurocze, dodatkowo wykonane z delikatnego w dotyku silikonu ( oczywiście bezpiecznego dla dzieci ), aż chce się je przytulać.

Bohaterowie Disneya od tej pory mogą być zawsze z Twoim dzieckiem . W czasie nocy dając delikatne światło i to aż przez 8 godzin, zaś w ciągu dnia będą idealnymi kompanami do zabawy, bo przecież można je zabrać ze sobą wszędzie.

Aby włączyć lampkę wystarczy ją obróć, a już ciemność zostaje rozświetlona, dodatkowo nie nagrzewa się przez co mamy pewność, że maluch się nie poparzy.

Ci nocni strażnicy, stoją na straży bezpiecznego snu Lu i każdego dnia śpi się nam bardzo przyjemnie. Lu wybrała myszkę Mickey, to jej ulubiony bohater od początku, co można zauważyć po zdjęciach. Pewnie nie jedną jeszcze noc jej rozświetli, a ona zabierze go na kolejne przygody i zdobywanie świata.KONKURS 
Zobacz również

1 komentarze:

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)