In dzień kobiet foto prezent wspomnienia zdjęcia

Na Dzień Kobiet podaruj wspomnienia!


Zdjęcia… my Mamy robimy ich setki dziennie, miesiącami tysiące, zwłaszcza, kiedy chcemy zatrzymać w kadrze każdą chwilę od momentu pojawienia się nowego członka rodziny. Chcemy uchwycić wszystkie radości w gronie domowników, pierwszą wizytę dziadków, pierwsze spacery, uśmiechy, kroki itp.

Chcemy tworzyć i zatrzymywać wspomnienia, bo świat pędzi do przodu nieubłaganie, by nie tylko je zachować w postaci pliku, ale móc do nich ponownie wracać i przeżywać je na nowo.

Na zbliżający się Dzień Kobiet, szukałam czegoś wyjątkowego, dla siebie, dla Ali, dla babci, czegoś czego nie można podarować od tak. Lubię prezenty z duszą, takie które coś wnoszą, a na pewno wywołują emocje, te pozytywne. Nie lubię iść na łatwiznę - co Ci kupić? To będę mieć z głowy.Lubię radość w oczach obdarowywanej osoby, zwłaszcza kiedy uda mi się trafić z prezentem. I tak oczywiście poza ulubionymi kwiatami, które razem z Lu kochamy, obdarowałyśmy siebie, a niedługo i babcie, fotoksiążką z 5 lat życia Lu. Tak, tak to już tyle minęło, tyle zdjęć się nagromadziło, tyle wspomnień, tyle się zmieniło. A my do tej pory tak mało ich wywoływałyśmy. Kiedy zabrałam się do tworzenia fotoksiążki od Printu, miałam duży problem z tym, które zdjęcia wybrać, jakie wydarzenia w niej umieścić, dlatego to również wspaniały sposób, do systematycznej segregacji zdjęć i wywoływania tych najważniejszych.


Dzięki już samemu tworzeniu, wiele wspomnień powróciło, wiele pozytywnych emocji się pojawiło, nawet nie jedna łza zakręciła się w oku. Dlatego właśnie lepszego prezentu sama sobie nie mogłam podarować. Lu oczywiście kiedy rozpakowała paczkę nie mogła oderwać oczu od fotoksiążki. Przeglądała ją, wertowała dobre kilka dni, ciągle pytając: „To ja Mamo?” „O to było na treningu, a to na działce, a to nad morzem”, „Mamo pojedziemy tam jeszcze?”.  U niej również powróciły wspomnienia, a mimo iż jeszcze ma całe życie przed sobą - tak można powiedzieć -  mała rzecz, a wywołała falę emocji i wspomnień u prawie już 5 latki.Dlatego jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla swoich kobiet tych małych i tych starszych polecam właśnie taką Fotoksiążkę, bo wspomnienia to my, to one często kształtują, to kim i gdzie w danym punkcie życia jesteśmy. Jak pisał Witold Gombrowicz " życie przecieka przez daty jak woda przez palce ". Chwile mijają, ale nadaj pozostaje coś, co nas urzekło, zachwyciło, co wraca do nas właśnie we wspomnieniach, a dzięki nim nie pozwalamy odejść chwilom, które tak cenimy, które są dla nas ważne. Można by rzec, że wspomnienia są naszym największym skarbem, dlatego będą również wspaniałym prezentem dla każdej z nas.

Dla wszystkich, którzy chcą przygotować wyjątkową fotoksiążkę mamy 44% rabat!

Wystarczy wejść na tą stronę:i pobrać kod!

Zobacz również

4 komentarze:

 1. Wspaniały pomysł. Jakość wykonania również super ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwiebiam fotoksiażki. Dosyć często robiłam. Fantastyczna pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też przepadam za takimi spersonalizowanymi, fotograficznymi prezentami - i robię je nie tylko wszystkim dookoła, ale również samej sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotoksiazki to swietna pamiątka:)

  OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)