-->

In

Teatr pełen baniek ?

Czy Wasze dzieci uwielbiają bańki mydlane, tak samo ja my? 

Jeśli tak, to na pewno zachwyciłby je Teatr pełen tych delikatnych wytworów. 

My mieliśmy taką okazję i uczestniczyliśmy w tym wyjątkowym wydarzeniu pełnym radości, zabawy i humoru. Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie widziałyśmy tylu baniek na scenie. 

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek wraz nauczycielką „BUL-BUL SZKOŁY” – Wróżką Czarodziejówną: zabrali nas do magicznego świata baniek, pokazali magiczne sztuczki i zdradzili poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek, które wręcz ożywały na scenie.

To niesamowite przedstawienie, bo inaczej nie można go nazwać, zachęciło i nas, do jeszcze częstszych zabaw z bańkami, a jak się zrobi ciepło, to na pewno będziemy  ćwiczyły zdolności w tej dziedzinie, zwłaszcza, by wyprodukować wielka bańkę, w której można się schować.

Cudownie było patrzeć na te wszystkie dzieci, które z fascynacją podziwiały, to co się dzieje na scenie. Lu nie mogła oderwać oczu od widowiska, a radość na jej buzi była bezcennym dowodem, na to że spotkania ze sztuką dają coś więcej, dają emocje, przeżycia i doznania.zdjęcia pochodzą ze stron organizatorów przedstawienia Zobacz również

3 komentarze:

  1. To musiło być naprawdę cudne przedstawienie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam w Łodzi w marcu 2018 i niestety nie mogę się zgodzić z Twoją opinią...kiepskie przedstawienie, za duże pieniądze...bez żadnej fabuły, po prostu tani pokaz baniek mydlanych za dużą kasę...nie polecam

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)