In

Testowałyśmy nową odsłonę gry SKYLANDERS IMAGINATORS


Na konferencji, która odbyła się w XIX- wiecznej budowli Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego, firma Cdp.pl pokazała nową odsłonę serii Skylanders. 
Podczas tego spotkania Lu uczestniczyła w przygotowanych specjalnie animacjach za wykonanie, których mogła zdobyć ulubionego bohatera prezentowanej gry i tak też się stało :)


Lu miała za  zadanie wykonać postać z plasteliny, narysować grę, rozegrać z innimi uczestnikami partię w memo  z bohaterami Skylanders Imaginators oraz stworzyć wirtualnego gracza i przejście nim jeden etap z gry.

Była wręcz zachwycona tym, co się tam działo, a dzięki takim aktywnościom ,mogliśmy  nie tylko obserwować, na czym polega sama gra i jak się w nią gra, ale także stać się jej częścią tworząc własną, oryginalną postać. 
Ta niesamowita gra to krok dalej do wirtualnego świata. Możliwość tworzenia własnych bohaterów, czy przenoszenia realnych postaci do „wnętrza” gry sprawia, że każdy nawet mało doświadczony gracz chce być jej częścią. Chce być częścią świata Skylanders Imaginators.


Dzieci i dorośli wspólnie mogą tworzyć nowe postacie od podstaw – wybierając im klasę, wygląd, strój czy cechy charakteru, dzięki czemu wspaniale rozwijają wyobraźnię, a także kreatywność.  Można tu znaleźć wiele ukrytych pomieszczeń, nabyć dodatkowych umiejętności czy stoczyć mini rozgrywki. To sprawia, że nawet najmłodsi gracze uczą się wytrwałości w przechodzeniu kolejnych etapów i nie zniechęcają się niepowodzeniami. Do tego maluchy uczą się współpracy, bo pewne przeszkody, które napotykają mogą pokonać razem.


To przełomowa propozycja na rynku gier na konsolę, w której dzieci mogą się bawić w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym. Gra Skylanders Imaginators dostępna jest na PlayStation 4 i Xbox One, ale również Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

więcej na: 

Znalezione obrazy dla zapytania cdp pl logo


Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)