-->

In bref dzieci ekologia higiena natura

Wiesz, że dbam o delfiny z domu?

 


Kwarantanny ciąg dalszy. Pracy zdalnej ciąg dalszy... Czasami przez to siedzenie w domu mylą mi się dni, ale o sobocie to pamiętam doskonale, bo sprzątanie mi o niej przypominana.

Niby sprząta się codziennie, ale będąc w domu z dziećmi, można robić to non stop. Sprzątniesz w jednym pokoju, to w drugim już zdarzy przejść tornado...
Ale ta sobota, to coś więcej niż sprzątanie. To pokoleniowy rytuał w wielu domach! A tak naprawdę to i zabawa. My włączamy sobie muzykę i sprzątamy wszyscy razem. Oczywiście także tutaj rozmawiamy z dziećmi, po co w ogóle to robimy i jak sprzątać , by dbać o środowisko. Jak zauważyłam to bardzo ważny temat dla Ali, więc razem staramy się wybierać produkty ekologiczne, bo każdy nasz wybór ma znaczenie dla środowiska.
Dlatego od dawna u nas w domu, znajdziesz wiele produktów do czyszczenia, pielęgnacji, które są bezpieczne dla środowiska.
Ostatnio szukałam czegoś do czyszczenia łazienki i znajoma poleciła mi NOWOŚĆ od marki Bref. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że mają też produkty do czyszczenia łazienek. A jakie było moje zaskoczenie, kiedy Bref Bathroom ProNature okazał się produktem, który zawiera   99,9%   składników   naturalnych, a   jego butelka wykonana  jest w  100%   z   przetworzonego plastiku, w   tym   ≥25%   z   inicjatywy   Social   Plastic®,   czyli   plastiku pozyskanego z oceanów. To było oczywiście pozytywne zaskoczenie i radość, że duże firmy robią coś dobrego dla środowiska.A jak się dzieci dowiedziały, że Bref ratuje ich ukochane morskie zwierzęta, w tym między innymi delfiny, to aż zaczęły przytulać butelkę. Dzieci wiedzą, że przez zanieczyszczenia giną morskie zwierzęta, zwłaszcza ptaki, żółwie czy ukochane delfiny. Myślę, że warto rozmawiać z dziećmi o ekologii już od najmłodszych lat, bo to w ich rękach leży przyszłość naszej planety. Dobrze edukować i dawać im możliwość świadomego wyboru, bo tak naprawdę dbanie od tego właśnie się zaczyna. Od świadomości zamiany! Cieszę się, że to ważny temat dla moich dzieci, bo dzięki temu mogą takich świadomych wyborów dokonywać.A wracając do nowości Bref, to poza ekologiczną wartością, ma rewelacyjne właściwości czyszczące. Bref Bathroom ProNature skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła i wody, pozostawiając całą łazienkę czystą i lśniącą.  Dodatkowo pomyśleli też o wygodzie samego sprzątania i stworzyli ergonomiczną butelkę z nowoczesną pompką, która pozwala rozpylać produkt w formie piany lub sprayu.

Nic tylko sprzątać, a resztę czasu spędzać z rodziną. A my uwielbiamy chwilę razem! 

A Ty jak dbasz o środowisko?

Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)