In akcesoria dla dzieci dziecko hand made kocyki lista przedszkole smoczek styl test wyprawka zawieszki żłobek

Idę do żłobka a Ty do przedszkola? cz.2 AKCESORIAByły ubranka, czas na akcesoria, a bynajmniej ich część. 

1. Pierwsze co kojarzy się nam z przedszkolem, to oczywiście, rymowanka ... do przedszkola chodzę z workiem. I sobie nie wyobrażam, by Lu takiego w żłobku nie miała :) Worek na ubranka,  buty, kocyk czy skarby Naszego Szkraba. Mały wydatek, wprowadza porządek i żłobkowej szafce i szybko można do niego coś spakować.

woreczki znajdziecie TUTAJ

2. Kolejna ważna i drobna rzecz, to w przypadku żłobkowych dzieci, zawieszka do smoczka, aby moczek był zawsze tam gdzie jego miejsce, czyli przy dziecku, nawet jak go nie trzyma w buzi.zawieszki znajdziecie TUTAJ

3. W żłobku czy przedszkolu na pewno przyda się również kocyk, z tych mamy na rynku pod dostatkiem.
Z minky, bambusowe  - idealnie do snu, ponieważ utrzymują temperaturę i nie powodują przegrzania organizmu, Świetne dla tych najmłodszych - posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

wszystkie kocyki zajdziecie TUTAJ 

4. Im mniejsze dziecko, tym lepiej jak będzie miało jakąś rzecz taką, z którą zasypia, czy często się przytula, by zachować poczucie bezpieczeństwa, a także dać namiastkę domu. U Nas Lu zawsze zasypia z pieluszką, więc i swoją "przyjaciółkę" ma i w żłobku. 
Poniższe pieluszki są pieluszkami bambusowymi, czyli bardzo bezpiecznymi i delikatnymi dla dzieci, dzięki swym właściwościom zdrowotnym, dają nam rodzicom poczucie, że maluszek będzie bezpieczny mimo naszej nieobecności. 


dostępne TUTAJ

5. I aby maluchom do tego żłobka, czy przedszkola się wygodnie w wózku jeździło, polecamy wkładkę/ materacyk do wózka.

te i inne TUTAJ

A czy Ty masz już kompletną wyprawkę ???


Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)