In dla dzieci dziecko komary mama przeciw komarom test ukąszenia

komary ? (u)Off już ich nie ma


I niestety jak co roku, komary stają się zmorą wieczorową porą, bez produktów, krwiopijco-bójczych nie da się nigdzie ruszyć, tym bardziej, że organizm Ma reaguje dość silnie alergicznie. 

Aby uniknąć chodzenia w długich spodniach latem zaprzyjaźniłyśmy się bardzo z rodziną OFF
A jak wiemy z rodziną najlepiej ( a w tym przypadku spora ta familia ), to postanowiliśmy, że zostanie z nami i na przyszły rok, bo dobrze nam się razem żyje.OFF! Akut żel po ukąszeniu - łagodzi skutki ukąszeń przez owady takiej jak komary i muchy,  oraz po parzeniu pokrzywą. Zawiera rumianek i aloes, które kojąco działają na skórę.

OFF! aerozol - skutecznie chroni przed komarami (do 4h), kleszczami (do 4h) i meszkami (do 6h).

OFF! Family Care Pump Spray Repelent - skutecznie chroni przed komarami (2h) i kleszczami (1h). Zawiera aloes, który pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny zapach, nie lepi się.
OFF! Family Care Junior Gel Repelent - Żel przeciw komarom.. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych, barwników ani konserwantów. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2 lat. 
OFF! Tropical atomizer -  skutecznie chroni przed komarami (również tropikalnymi) i kleszczami aż do 8h.

OFF! Tropical suchy aerozol - produkt w aerozolu, który skutecznie chroni przed komarami (w tym tropikalnymi) i kleszczami aż do 8h.
OFF! Protection Plus atomizer przeciw insektom - repelent, który skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i kleszczy aż do 8h.

OFF! Protection Plus suchy aerozol - repelent w aerozolu, który skutecznie chroni przed komarami i kleszczami do 8h.


OFF! Max w aerozolu - repelent, który skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i innych owadów latających oraz kleszczy.
Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)