In akcesoria dla dzieci dziecko mama test wyprawka

Plecak na miarę - Marbo


Dzięki uprzejmości Firmy Marbo na fb TUTAJ miałyśmy możliwość testowania jak się okazało po testach, bardzo fajnego plecaka i nie tylko dla dzieci. Tak Ma się od razu spodobał, była to prawie miłość od "pierwszego spojrzenia" ;) A, że akurat szykował się wyjazd, to mogłam go wykorzystać. 

Plecak jest bardzo lekki i idealnie nadaje się dla starszych dzieci do szkoły czy na wszelkiego rodzaju wycieczki, ponieważ dzięki pasowi piersiowemu można go wyregulować w dowolny sposób, aby zapewnić komfort noszenia. 

Posiada jedną komorę o pojemności 21 litrów, czyli jak na plecak dla dzieci to sporo, nawet pomieści laptopa :) czyli witaj plecaku, będziesz jeździł z Ma na wszelkie szkolenia ;) oraz 4 kieszonki zewnętrzne w tym 2 zasuwane na suwak. 

Szelki plecaka są tak zaprojektowane by zapewniać dzieciom i tym starszym komfort podczas wędrówek, co Ma sprawdziła w Parku Dzikiej Przyrody, przedzierając się przez lasy i wspinając na drabinkowe przejścia itp. Fakt wcale go nie czułam na plecach, ba nawet nie czasami zapominałam, że tam jest ;)

Dodatkowo szelki i plecy plecaka, pokryte są "oddychającą" tkaniną AIR MESH, która gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci. 

Posiada również odblaskowe elementy, co zapewnia bezpieczeństwo dziecka w czasie wędrówek przy drodze ( zdjęcia, to pokazują ) oraz pętelki do których można przyczepić dodatkowe przedmioty.
Jak pisze producent : "Plecak jest wykonany z materiałów, które będą zachowywały swoje właściwości przez wiele lat: cordury, nylonu, poliestru i RIP STOP. Są to tkaniny odporne na rozdarcia i inne uszkodzenia, a także nieprzemakalne. Dzięki temu plecak sprawdzi się o każdej porze roku, w każdych warunkach atmosferycznych."
Posiada również osłonę przeciwdeszczową, więc sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Nadaje się na wycieczki, rowek czy do miejskiego użytkowania. Jak Ma nie przepadała za plecakami, tak ten chwycił za serce Ma :)
I ta kolorystyka - cudo !!!

Naprawdę zmieniam zdanie i noszę plecak !!!

WYMIARY
Wysokość:
45 cm
Długość:
30 cm
Szerokość:
16 cm
Ilość komór:
1
Ilość kieszeni:
4 zew., 1 wew.
Waga:
0,5 kgZobacz również

2 komentarze:

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)