In babaryba dziecko książki na budowie rozwój zabawa

Na budowie


Szukacie ciekawej, pełnej nieopisanych możliwości zabawy, a zarazem prostej książki?
To zapraszamy Was Na Budowę do miasteczka Sprężyna Zdrój! Tylko zabierzcie ze sobą kask i kalosze, bo betoniarka, dźwig i walec już czeka. 

Gotowi?
To zaczynamy!

Zobaczcie jak powstaje Sprężynowe Centrum Nauki i dom, i drogi, chodniki. 
Niech każdy pozna i odnajdzie poszczególnych bohaterów: Babcia Pudela co nie lubi placów zabaw, Rodziców Mimika, którzy budują dom, policjantkę Kiki, co goni złodzieja Mopsa i wielu innych. 
A możecie ich spotkać na każdej stronie książki, ale to nie wszystko, przewracając strony, jesienna aura zamienia się w zimę, a następnie, zima w wiosnę i lato, a z każdą nową kartką,budowle są coraz większe i zmierzają ku końcowi prac. 

Ta wielkoformatowa książka Wydawnictwa Babaryba sprawi, że zabawa pochłonie Was na kilka godzin i nie będziecie chcieli przerwać. A zabawę zapewni Wasza wyobraźnia, tak, tak. Tyle niezliczonych zabaw, opowieści czeka po otwarciu tej pozycji, a to jakie one będą zależy tylko od Waszej kreatywności. 
Możecie szukać postaci, tworzyć opowiadania o każdej budowli, o bohaterach, poznawać nowe przedmioty, uczyć się nazw, kolorów, pór roku, możliwości są niezliczone, a zależą tylko od Was.Książka dostała wyróżnienie w kategorii Kultura w konkursie Świat Przyjazny Dziecku zorganizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2014 roku.

Zobacz również

1 komentarze:

  1. ojj śiwetne sa i mamyyyy i my ja ;) i jeszcze automoto i auta ;) bum bum ;)

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)