In dziecko kreatywność książeczka magnetyczna rozwój zabawa

Książeczka twarzy


My nadal niestety siedzimy w domu, ale na pewno staramy się jak najlepiej wykorzystać ten czas na zabawę. Dzisiaj chcemy Wam pokazać książeczkę magnetyczną firmy Sevi. 

Ta składana książeczka zawiera aż 91 magnesów dzięki, którym możemy dowolnie ozdabiać twarze znajdujące się na 3 strono-tablicach. 

To wspaniała zabawa zarówno w domu, jak i w podróży czy na wakacjach. Lu świetnie się bawiła układając noc psa, kotu lub wąsy pani lub sobie. 

Dołączone elementy nie są naklejkami, a magnesami, dzięki czemu zabawa nigdy się nie kończy, ponieważ dziecko może wymyślać w nieskończoność różne twarze, ozdoby dodawać lub odejmować elementy itp.

Same magnesiki można również wykorzystać do innej zabawy rozwojowej, polegającej na grupowaniu elementów w różne zbiory, co bardzo podobało się Lu

Sama konstrukcja książeczki ( pudełko ) sprawia, że wszystkie magnesy mają swoje miejsce i po skończonej zabawie można je schować, by ich nie pogubić.


Poprzez zabawę, dziecko dzięki temu zestawowi rozwija :
- kreatywność
- logiczne myślenie
- zdolność syntezy
- motorykę małą
- koordynację ruchowo-wzrokową

Śmiało możemy ją polecić!

Do kupienia ZieloneZabawki.pl
Zobacz również

3 komentarze:

  1. Świetna sprawa. Moja Młoda ma magnesy ale układa z nich zwierzęta:) O takiej zabawce jak Wasza trzeba będzie pomyśleć

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna ta książka jeśli tak można ją nazwać. Musimy ją mieć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super sprawa. Ja sama rysuję lub drukuję owal twarzy, Julcio dorysowuje resztę. Jego prace zbieram i gdy oglądam to co było jeszcze miesiąc, dwa temu, a co jest dziś, to widzę niesamowite postępy artystyczne :)

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)