-->

In klocki pastele piknik rozwój zabawa zabawki

Klocki na piknikOj w końcu lato i w końcu możemy urządzać sobie pikniki, a gdzie najlepiej ? W parku przy domu.!
Zabieramy koc, napoje i coś do zabawy, a tym razem były to klocki, ale nie byle jakie , a WYJĄTKOWE - Plus Plus.

A czemu nam się tak spodobały?

Klocki te mają cudowne pastelowe kolory ( oczywiście występują też w innej kolorystyce ) i dają nieskończone możliwości zabawy.  Duńska firma naprawdę się postarała, nie tylko zostały wykonane wręcz z precyzyjną starannością, ale są również bezpieczne dla dzieci.

Poza rozwojem samych zdolności konstrukcyjnych czy manipulacyjnych, świetnie pobudzają wyobraźnię i myślenie przestrzenne, ponieważ można budować z nich konstrukcje płaskie, jak i w przestrzeni.

Doskonale uczą cierpliwości i wytrwałości, ponieważ nie tak łatwo na samym początku łączyć elementy ze sobą w konkretną całość ( ba Ma też musiała pomyśleć ), więc maluch musi podjąć kilka prób, ale jak już się nauczy, to aż nie chce się od nich oderwać. 

Dodatkowo  fajne jest to, że można je wszędzie ze sobą zabrać, my właśnie w parku pobudzałyśmy nasze szare komórki do pracy, jak te klocki ze sobą połączyć i jaki był efekt ? Nowa biżuteria zagościła na rączkach L.

Klocki do kupienia w sklepie TylkoKlocki.pl

Zobacz również

2 komentarze:

  1. Córka lubi klocki każdego rodzaju, więc te też by jej się spodobały :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne klocki, bardzo podoba mi się zwłaszcza ich pastelowy, uroczy kolorek. Uważam, że takie zabawki rozwijają umysł dziecka, w końcu tworzenie bardziej zaawansowanych konstrukcji przestrzennych może wzmagać kreatywność. Mojej Ali sprawiłam ostatnio świecące klocki wykorzystujące technologię LED. Po zmroku ułożone z nich kształty prezentują się po prostu magicznie.

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)