In dla dzieci interaktywna. babaryba książka

Kliknij Mnie - wszyscy kochają BlipkaKsiążek wydawnictwa Babaryba chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać, one już dawno skradły nasze serca. Dzisiaj chcemy Wam pokazać kolejny HIT, który musi znaleźć się na półce każdego małego czytelnika. 

A o czym, a raczej o kim mowa? O małym Blipku, który przenosi nas w świat gry komputerowej, w którym za pomocą palca, dmuchania czy potrząsania książka ( jak tabletem ) pokonujemy kolejne przeszkody.

To niesamowite, jak "zwykła" książka w jednej chwili staje się niezwykła, wręcz interaktywna, bez baterii, a wystarczy tylko nasza wyobraźnia. 
Wspaniale się obserwuje, jak maluch z całych sił chce pomóc bohaterowi, jak pilnie wykonuje polecenia i ta radość na końcu, kiedy udaje się wygrać.


Książka "Kliknij mnie" jak widać na zdjęciach spodobała się nie tylko Lu, ale i Akordowi, który bacznie obserwował, co my robimy i chyba sam też chciał spróbować. 

Autor: Salina Yoon
Wydawnictwo : Babaryba
Format: 21,5 cm x 21,5 cm
Strony: 40

Kocyk Lokomotywa - Fabulo

Zobacz również

1 komentarze:

  1. Książki to jedne z lepszych prezentów dla dzieci moim zdaniem. Zdecydowanie wpływają na ich rozwój i późniejszą chęć sięgania po książki. Z mojej strony mogę polecić książkę dla trochę starszych - "Zatrzymać Dzień". Różni się znacznie od zwykłych książek. Po jej przeczytaniu człowiek czuje, że Świat jest o wiele lepszy niż się obecnie może wydawać. Naprawdę warto ją przeczytać!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)