In dla dzieci dziecko fotografia macierzyństwo mama mama z pasją marka polka misie scrapbooking. stowarzyszenie zajęcia

Mamy z pasją są w Płocku

Któregoś wrześniowego dnia Ma została zaproszona na spotkanie dla Mam : Mama z pasją,  zorganizowane przez Stowarzyszenie MARKA POLKA  na facebooku TUTAJ, by opowiedzieć o blogowaniu. Pierwsza myśl, hmm pewnie czemu nie, przecież robię to codziennie :)

I tak się zaczęło. Spotkanie odbyło się w piątek, było kameralnie, ale naprawdę bardzo sympatycznie (Mamy, które nie dotarły, mają czego żałować). 
Miałam okazję poznać naprawdę wspaniałe Mamy i to moje blogowanie, przy ich pasjach, to małły pikuś ;)

Ale zacznijmy od początku.
Ma wpadła przed 18, załapała się jeszcze na spotkanie z brafitterką "Biust dobrze ubrany" i jeszcze wygłała bon na profesjonalne dobranie biustonosze ;) to miałam wejście ;) Salon Uciecha  - naprawdę polecam i z kuponu na pewno skorzystam. 

Później każda z Mam opowiedziała coś o sobie, ale to nie było takie małe coś, te nasze Mamy naprawdę mają niesamowite pasje, ba i są w nich rewelacyjne !!!

Jako pierwsza i dodam, że od razu skradła serce Ma, a raczej skradł - pan Miś oczywiście z dresówki.
Tak Pani Karolina z Titi szyje cudowne misie, które jak poznasz, to nie masz ochoty się z nimi rozstawać, no Ma było ciężko...
Misie dopracowane w każdym detalu, marzenie każdej małej dziewczynki. Niewykluczone, że taki jegomość niebawem zamieszka w naszym domku!

Potem o swojej pasji fotografowania opowiadała Pani Iwona z Photostory by Fifonia. Cóż to za kobieta, wulkan energii, Mama sportowca, fotograf, i jeszcze kilka innych funkcji pełniąca. Zajrzycie na stronę i podziwiajcie, bo uwierzcie warto.

I na koniec o scrapbookingu opowiadała Pani Prezes Stowarzyszenia Kasia, a jej "niosące dobre emocje" dzieła można oglądać tutaj OKO CIESZ. Naprawdę zabrała nas do krainy pięknych i cieszących oko małych "arcydzieł". 

Dzięki Stowarzyszeniu miałam, też przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych, za co dziękuję i bardzo się cieszę, że w Płocku Mamy nie siedzą w domach tylko działają i swoimi pasjami zarażają, chcę więcej takich spotkań! ten jegomość skradł serce Ma Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)