-->

In dla dzieci książka nauka przyroda świat

„Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!” - odkrywamy świat


Ostatnio miałyśmy okazję zostać odkrywcami dzięki Małej Reporterce Neli. Pewnie ją znacie z programu przyrodniczego, który my bardzo lubimy oglądać, a wszystko za sprawą najnowszej książki: „Zabawy z Nelą.Zostań super odkrywcą!”.

Fakt jest to propozycja dla dzieci w wieku 6-10 lat, ale jak widać i młodsze z pomocą rodzica dają sobie świetnie radę w tym fascynującym świecie.

A czemu nas tak urzekła?

Po pierwsze od samego początku Nela wchodzi w interakcję z małym czytelnikiem ( zwraca się do niego bezpośrednio) i z każdą stroną zaprasza do świetnej zabawy.

Po drugie książka ma ponad 100 stron, dzięki czemu możemy całymi dniami przeżywać przygody i zdobywać nowe umiejętności oczywiście razem z Nelą.

Po trzecie znajdziemy tu mnóstwo zabaw, które nie tylko poszerzają wiedzę dzieci, ba i często rodzica na temat np.: charakterystycznych budowli, ciekawostek z życia zwierząt, to również rozbudzą wyobraźnię, spostrzegawczość, logiczne myślenie czy koncentrację uwagi, a to wszystko przez zabawę.


W książce znajdziemy różne łamigłówki, labirynty, które uwielbiamy, równania matematyczne, ale również kolorowanki, dające chwilę relaksu po tak fascynujących  przygodach.
Na stronach tej pozycji kryje się wiele ciekawostek i zadań rozbudzających chęć zdobywania wiedzy o świecie, a na końcu prawdziwa gratka dla każdego małego odkrywcy - dyplom który u nas wisi teraz na zaszczytnym miejscu.


Jeśli szukacie fascynującej pozycji dla Waszych pociech, ta książeczka będzie strzałem w 10.

A teraz możecie ją wygrać  w naszym konkursie na fb. TUTAJ


Książki powędrują do:

Karina Szkutnik 
Dorota Mączka

proszę o kontakt w przeciągu 2 dni przez FB

Zobacz również

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)