In czarno-białe czytanie dla dzieci dobre wychowanie książka myśl nauka savoir-vivre wspomnienia zabawa zabawki

Co wypanda a co nie !


Dzisiaj chcemy Wam pokazać, że czytane, nauka wcale nie muszą być nudne. A na pewno do tej pozycji książkowej będziemy bardzo często wracać, a czemu ponieważ nie tylko uczy tego, co : "wypanda", ale przede wszystkim jest bardzo zabawna.

Książeczka "Co wypanda, a co nie wypanda". Wydawnictwa Dwie Siostry. Po prostu skradła nasze serca, Lu nie tylko poznała zasady dobrego zachowania, przy stole, w toalecie itp, ale i poszerzyła wiedzę o nowe słownictwo, jak; savoir-vivre czy bon ton, które są również w tej pozycji wyjaśnione. 

Książeczka sama w sobie może nie była tak zabawna, jak rysunki przedstawiające jej bohaterkę Pandę, która a to dłubie w nosie, a to beka, a to  puszcza bąki, oj ile śmiechu przy czytaniu było. Zresztą humorek i strojenie min, Lu też się udzieliło. 

Panda w zabawny sposób pokazuje co wypadam, a co nie ( przecież ta nauka dla dzieci jest taka nudna ). Rysunki są proste, parę pociągnięć flamastrem czy kredką, a tak naprawdę nie można od nich uwolnić oczu. 

Krótkie rymowane treści, łatwo wpadają w ucho i już po kilku przeczytaniach, Lu sypała nimi, jak z rękawa. 

Prosty i przyjemny sposób, na naukę dobrego zachowania.

Polecamy !!!

Do kupienia TUTAJ

Zobacz również

2 komentarze:

 1. Książka z Pani opisu wydaje się bardzo fajnym rozwiązaniem aby nauczyć tego malucha,wiadomo rodzice swoje a dziecko swoje a jak panda powie to trzeba słuchać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) nie Pani :) a Ma
   a książeczka rewelacyjna, ja to już ją cały czas w torbie noszę, nawet jak Lu jest w żłobku ;)

   Usuń

Jak masz ochotę pozostaw nam coś od siebie:)